Menu
Volat
+420 775 936 903
LK-mikropigmentace@email.cz
+420 775 936 903

O mně

Jsem Lucie Kunzová, absolventka 5leté kosmetické školy a následného studia na vyšší odborné zdravotnické škole v oboru Diplomovaný asistent hygienické služby. Ve studiu jsem pokračovala na 3. lékařské fakultě v oboru Preventivní medicína a své vzdělávání dokončila studiem managementu v Business Institutu. Své pracovní zkušenosti jsem získala při kosmetické praxi, ve státní sféře a ve farmaceutickém průmyslu a lékařství. Získané zkušenosti a znalosti mě po krátké rodičovské pauze přivedly k rozhodnutí vydat se vlastní cestou a zrealizovat své sny a vize. Proto Vás nyní mohu přivítat ve svém salonu…

Mým přáním je, abyste se u mne cítily příjemně, bezpečně a odcházely s pocitem spokojenosti. Budu ráda, pokud nebudete zapomínat, že základem úspěchu a dobrého výsledku procedur je vždy otevřená komunikace. Ráda vyhovím všem Vašim požadavkům, pokud budou mít smysl a nebudou nebezpečné Vašemu zdraví.

Svou práci beru vážně, a proto u mne můžete očekávat plně profesionální přístup, ale také lidskost a porozumění. Má práce je zaměřena především na mikropigmentaci. Mé klientky si z  procedur odnášejí nejen pozitivní pocity z pečlivě provedené práce, ale i okamžitě viditelný efekt v podobě nového permanentního make-upu.

Ke své činnosti si velmi pečlivě vybírám jen ty nejlepší nástroje a produkty, které jsou na trhu k dispozici. Za samozřejmost považuji dodržování nejvyšší kvality práce a průběžné odborné vzdělávání, díky kterému Vám mohu nabízet novinky a aktuální trendy z oboru permanentního make-upu a microblandigu.

Těším se na naše osobní setkání.


Vaše Lucie

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace